Je bent hier: home > inspiratie > Blog: Even voorstellen: Melinda

Even voorstellen: Melinda

Goed nieuws, we hebben er weer een meisje met een ‘M’ bij, de teller staat ondertussen op 8. En als je denkt; ‘die naam komt me bekend voor’ dan kan dat kloppen, Melinda is namelijk terug van weggeweest. In 2017 liep deze die-hard-voetbal-supporter namelijk stage bij ons en in die periode werd ons al duidelijk; dat is er eentje om in de gaten te houden!

Dat deden we dus; Melinda komt daarom ons team versterken als marketeer waarin ze zal gaan fungeren als spil tussen strategie en uitvoering. Een waardevolle toevoeging aan ons team waardoor we onze projecten en trajecten nog soepeler kunnen laten verlopen.

Meer weten over Melinda? Neem dan gerust een kijkje op haar profiel.

Bekijk Melinda’s profiel

Delen mag!

David de Vries

Wil je meer weten over dit onderwerp?

Foto auteur